ShamanLand
Bine ati venit in lumea shamanilor.Aici toata lumea se antreneaza pentru TurneulShaman.Alegeti-va un spirit si sa pornim!
Lista Forumurilor Pe Tematici
ShamanLand | Reguli | Inregistrare | Login

POZE SHAMANLAND

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
sayler_moon_19
Femeie
25 ani
Bacau
cauta Barbat
26 - 46 ani
ShamanLand / Antrenamente / kurama_kitsuneyoukai Vs. kagome_warrior_girl Moderat de El3ctro, Fallen_Dragon, Razvan_Asakura, yuki asakura
Autor
Mesaj Pagini: 1
kurama_kitsuneyoukai
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 31
ok prima voi ataca eu cu sabia mortii

pus acum 20 ani
   
Kagome_warrior_girl
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 35
as you wish....Darkness tunelul de foc!

_______________________________________
Hapiness lasts as long as you know how to keep it alive

pus acum 20 ani
   
kurama_kitsuneyoukai
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 31
acum voi ataca eu cu Tunelul Demonului

pus acum 20 ani
   
Kagome_warrior_girl
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 35
Damn you! Darkness TUNELUL INTUNERICULUI!!!!!!!!

_______________________________________
Hapiness lasts as long as you know how to keep it alive

pus acum 20 ani
   
kurama_kitsuneyoukai
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 31
tu ai vrut Atacul suprem CONTROLUL ADVERSARULUI

pus acum 20 ani
   
kurama_kitsuneyoukai
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 31
bine nu e chiar atacul suprem al meu

pus acum 20 ani
   
Kagome_warrior_girl
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 35
il controlezi p Darkness huh? Chemical!!! un dragon d foc se arata, iar apoi devine invizibil! Chemical POISON CLAWS!!!! se pare k ai o cantitate destul d mare de otrava in corp

_______________________________________
Hapiness lasts as long as you know how to keep it alive

pus acum 20 ani
   
kurama_kitsuneyoukai
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 31
incerci sa ma otravesti ha uite un atac....Kana unire sa formam Dark Ktsune

pus acum 20 ani
   
Kagome_warrior_girl
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 35
OMG!!!! Darkness Dark Tunel! Chemical Death tunel!!!

_______________________________________
Hapiness lasts as long as you know how to keep it alive

pus acum 20 ani
   
kurama_kitsuneyoukai
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 31
ok uite acum Puterea combinata in atac cu Magia Infernului

pus acum 20 ani
   
Kagome_warrior_girl
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 35
CHEMICAL! DARKNESS! dragonii se ridica cu greu si isi scutura aripile...apoi se apropie de mine cu capetele plecate...le mangai delicat gaturile...
Darkness se ridica in aer FIRE TUNEL!!! un tunel  de flacari se apropie cu repeziciune d Kitsune
Chemical LAVA ATTACK! iar pamantul devine moale si fierbinte...


_______________________________________
Hapiness lasts as long as you know how to keep it alive

pus acum 20 ani
   
kurama_kitsuneyoukai
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 31
Eu sub forma de Dark Kitsune reusesc sa ma feresc de lava attack si lovesc combinat cu Sabia mortii si Magia Infernului

pus acum 20 ani
   
Kagome_warrior_girl
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 35
Darkness zboara langa Chemical si formeaza un zid de flacari ptr a se apara....din nou Chemical devine invizibil, Darkness se repede spre Kitsune formand Dark Tunel, iar Chemical o ataca prin surprindere cu Fire Tunel

let`s see you now


_______________________________________
Hapiness lasts as long as you know how to keep it alive

pus acum 20 ani
   
kurama_kitsuneyoukai
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 31
Eu in forma de Dark Kitsune voi folosi atacul Puterea Demonului(atac ce imprastie o uriasa cantitate de putere demonica care formeaza o explozie de energie si putere care se duce in toate directiile, in combinatie cu oricare alt atac devine mortal pentru orice spirit si shaman) in combinatie cu tunelul demonului si ii lovesc din plin pe amandoi.

pus acum 20 ani
   
Kagome_warrior_girl
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 35
dragonii cad din nou...ii privesc apoi ridic privirea...o intalnesc p cea a lui kitsune..si folosesc hipnoza...nu se mai poate misca...dragonii se ridica si ataca amandoi cu Poison Claws!

_______________________________________
Hapiness lasts as long as you know how to keep it alive

pus acum 20 ani
   
kurama_kitsuneyoukai
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 31
Eu reusind sa ma detasez de privirea lor creez din nou atacul Puterea Demonului dar de aceasta data in combinatie cu Magia Infernului si ii lovesc pe dragoni.

pus acum 20 ani
   
Kagome_warrior_girl
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 35
acestia se dau in spate insa raman in aer...Chemical o inconjoara p kitsune cu zidul de foc...Darkness coboara langa ea si o ataca cu Death Tunel! tunelul asta seaca de viata p oricine...poate p tine t lasa in viata dar nu iti mai permite sa ataci fiindca vei fi prea slabita dak supravietuiesti :P

_______________________________________
Hapiness lasts as long as you know how to keep it alive

pus acum 20 ani
   
kurama_kitsuneyoukai
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 31
Te inseli...Eu ma invaluie in Tunelul Demonului si asteapt ca atacul sa se termine dupa care ies si atac cu Sabia Mortii, Magia Infernului si Puterea Demonului creand un atac care este foarte probabil sa iti fi distrus fantomele Doshi sau macar sa le fi secatuit de putere cazute la pamant.

pus acum 20 ani
   
Kagome_warrior_girl
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 35
te inseli kitsune...k sa imi invingi dragonii iti trebuie mult mai mult BINE....DARKNESS TUNELUL INTUNERICULUI IN COMBINATIE CU TUNELUL DE FOC! CHEMICAL invisibility LAVA ATTACK IN COMBINATIE CU DEATH TUNEL!!!!!!!!!!!

Modificat de Kagome_warrior_girl (acum 20 ani)


_______________________________________
Hapiness lasts as long as you know how to keep it alive

pus acum 20 ani
   
kurama_kitsuneyoukai
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 31
da foarte interesant dar nu indeajuns...Folosesc Tunelul DEmonului pentru a iti absorbi energia si atac cu atacurile tale impreuna cu Puterea demonului, Magia Infernului si Controlul adversarului

pus acum 20 ani
   
Kagome_warrior_girl
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 35
satula sa imi mai vad dragonii suferind, iau forma unui inger al focului si ma ridic la cer asezandu-ma intre cei doi dragoni care intra in sabie...sa te vad acum domnita cu ajutorul acestei sabii folosesc TOATE atacurile dragonilor mei deci nu mai ai sanse sa scapi! apoi o atac p kitsune

indrept sabia spre ea...zidul de foc si Dark tunel o inconjoara...apoi o serie de atacuri FIRE BALL se indreapta sprea ea strabatandu-i tot corpul...sangele ei acoperea pamantul...tunelul de foc se indreapta spre ea trecandu-i prin corp..o substanta verde inchis combinata cu un rosu aprins (otravurile dragonilor) se indreapta spre kitsune umplandu-i corpul de otrava letala..cade p pamant care devine din ce in ce mai fierbinte afundand-o in lava....

aterizez la o oarecare distanta privindu-mi atacul...spiritele ies din sabie si revin la forma initiala

Modificat de Kagome_warrior_girl (acum 20 ani)


_______________________________________
Hapiness lasts as long as you know how to keep it alive

pus acum 20 ani
   
kurama_kitsuneyoukai
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 31
Acum ca am folosit noul meu atac Clona Demonului se pare ca am pacalit-o pe Kagome devenita ingerul de foc si cat se bucura ea de victorie atac din spate cu Tunelul DEmonului si ii cufund dragoni in el nimicindui cu Magia Infernului in combinatie cu SAbia Mortii...SA o vad cu ce spirite se lupta acu

pus acum 20 ani
   
Kagome_warrior_girl
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 35
loooooooooooool!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
privesc indurerata si sufletul mi se umple de ura...reiau forma de inger...cerul se inroseste...si capat o sabie facuta din raze de soare....o atac p kitsune...sa vedem cum t descurci in lupta corp la corp


_______________________________________
Hapiness lasts as long as you know how to keep it alive

pus acum 20 ani
   
kurama_kitsuneyoukai
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 31
te inseli Kagome stiu sa lupt si corp la corp...acum ingerul luminii contra ingerul intunericului(eu)ma transform intr-un inger al intunericului si prin puterea mea cerul tuna si fulgera, o atacam cu Magia Neagra A Infernului si cu Sabia Infernului...sa te vad acum

pus acum 20 ani
   
Kagome_warrior_girl
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 35
zbor la o oarecare distanta da ea...ea vine in urma mea..in apus se puteau zari un inger de culoarea focului si unul negru zburand incerc...privesc in spate si o lovesc cu raze de lumina in aripi fortand-o sa coboare, apoi urmeaza o ploaie de lumina care o fac p kitsune sa isi piarda fortele, cei doi dragoni sunt eliberati dar raman doar k spectatori

Modificat de Kagome_warrior_girl (acum 20 ani)


_______________________________________
Hapiness lasts as long as you know how to keep it alive

pus acum 20 ani
   
Kagome_warrior_girl
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 35
lol kitsune! ai cam adormit?? care e treaba? am invins deja? ok ladies and getlemen I`m the winner!

_______________________________________
Hapiness lasts as long as you know how to keep it alive

pus acum 20 ani
   
kurama_kitsuneyoukai
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 31
nu esti inca invingatoare si eu nu mi-am pierdut putrerea deoarece nu sunt om ci demon, demon shaman acum Ca si-a eliberat dragoni nu ii putea folosi pana la urmatoatrea lupta caci nu mai aveau Furioku. O atac cu Aripile fricii si o explozie nbeagra intuneca totul in jur , apoi liniste si doar rasul meu sadic rasuna...sa te vad acu

pus acum 20 ani
   
Kagome_warrior_girl
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 35
Reusesc sa ma eliberez...o lumina intensa, orbitoare inconjoara locul...era k si cum 2 zei se jucau...aducand ziua si noaptea la intervale atat de scurte.....kitsune isi acopera ochii....iar eu ma indrept spre ea taind-o cu sabia la brat...apoi intorcandu-ma cu repeziciune o ranesc si la cealalta mana facand-o sa scape sabia mortii....apoi ma intorc si o lovesc cu putere in aripi....aceasta se prabuseste...iar eu cad in urma ei...amandoua ramanem p pamant intinse...privindu-ne in ochi...sunt prima care rupe tacerea apasatoare

U...lupti bine...afisandu-i un zambet calm

Modificat de Kagome_warrior_girl (acum 20 ani)


_______________________________________
Hapiness lasts as long as you know how to keep it alive

pus acum 20 ani
   
kurama_kitsuneyoukai
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 31
Si tu...esti singura mea adversara pe masura si suntem ca doi zei acum...cred ca vom ajunge bune prietene avand in vedere ca lupta s-a terminat la egalitate...
ii spun eu cu o voce rece dar cu o privire calda.


pus acum 20 ani
   
Kagome_warrior_girl
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 35
ma ridic ajutata de darkness, iar chemical o ajuta p ea.

sunt convinsa k vom deveni prietene si a fost o onoare sa lupt alaturi de tine...apoi plecam impreuna in timp ce noaptea se asterne


_______________________________________
Hapiness lasts as long as you know how to keep it alive

pus acum 20 ani
   
kurama_kitsuneyoukai
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 31
off fight: Lupta s-a terminat si eu cu Kagome_Warrior_girl am terminat la egalitate (ms pentru asa o lupta)

pus acum 20 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la