ShamanLand
Bine ati venit in lumea shamanilor.Aici toata lumea se antreneaza pentru TurneulShaman.Alegeti-va un spirit si sa pornim!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
ShamanLand | Reguli | Inregistrare | Login
POZE SHAMANLAND
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: andreea_bianca24 la Simpatie.ro
 | Femeie 24 ani Mures cauta Barbat 24 - 58 ani |
|
sweet-deea
Membru
 Din: insula viselor pierdute
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 20
|
|
ei....e o intrebare cam prosteasca... dar tot ma macina gandul asta  voi ce raspuns aveti la aceasta intrebare prosteasca ?!? 
4.9KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
alexia_florentina
Nou-venit
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 8
|
|
pey da cred ca au
_______________________________________

|
|
| pus acum 20 ani |
|
Kagome_warrior_girl
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 35
|
|
dap cred k au...adik ar trebui sa aiba viatza lor 
_______________________________________ Hapiness lasts as long as you know how to keep it alive
|
|
| pus acum 20 ani |
|
sena
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 48
|
|
pai si io cred ca o au dar depinde
2.9KB
|
|
| pus acum 20 ani |
|
calypso
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
|
|
pey normal, dar o viata d spirit , fara nevoile p kre le avem noi:sa manance, sa doarma etc. nush 
28.9KB
_______________________________________ Carpe diem!
|
|
| pus acum 20 ani |
|
kurama_kitsuneyoukai
Membru
 Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 31
|
|
pai yo cred ca au si ele o viata dar nush cum e ea poate asa cum zice calypso
|
|
| pus acum 20 ani |
|
|
bad_kitty
Nou-venit
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5
|
|
cred ca au un fel de "viata", dar fara nevoile cotidiane (mancare, apa, WC, etc) 
Modificat de bad_kitty (acum 20 ani)
|
|
| pus acum 20 ani |
|
El3ctro
Administrator
 Din: Dragon City
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 252
|
|
dap sunt de acord cu bad_kitty
_______________________________________ In the name of God impure souls of the living dead shell be banishd into eternal damantation .Amen.....
~ El3ctro ~
 If there's anything left of the sarafan in you..You may never again be human.Raziel...Death comes for us all.Raziel.It's just a matter of time....All great movements require a few martyrs...
|
|
| pus acum 20 ani |
|
yuki asakura
Administrator
 Din: angel city
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 84
|
|
shi yo cred k au
_______________________________________ Angels are perfects Angels are innocents Angels are dreams But the angel near me is REALITY
|
|
| pus acum 20 ani |
|
mydoky
Membru
 Din: the land of dead souls
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
|
|
io cred ca au logik doar ca nu asha coplicata ca a noastra...nu au nevoi shi probleme dastea ca ale oamenilor...
25.9KB
_______________________________________ if u look a little back then if u try al ittle to remember u will see that in that night in september somehow i knew that u'd come back again
|
|
| pus acum 19 ani |
|
Razvan_Asakura
Administrator
 Din: Demon World
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 53
|
|
Dap banuiesc ca da .......acuma dak bantuie pe cineva sau asteapta pe cineva........totusi in final au si ele viatza lor da nu ca a noastra....diferita putin...bine bine cam mult!!
40.3KB
_______________________________________ Death is coming for you!!!
|
|
| pus acum 19 ani |
|
sprs
Membru
 Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 55
|
|
daca stau putin sa ma gandesc cred ca da 
64KB
_______________________________________ Odata am avut un vis ca am fost salvat de un digimon,dar acum pot sa cred ca mai voi fi salvat inca o data de acelasi digimon dar acum mult mai puternic.
|
|
| pus acum 18 ani |
|