ShamanLand
Bine ati venit in lumea shamanilor.Aici toata lumea se antreneaza pentru TurneulShaman.Alegeti-va un spirit si sa pornim!
Lista Forumurilor Pe Tematici
ShamanLand | Reguli | Inregistrare | Login

POZE SHAMANLAND

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
andreea_bianca24 la Simpatie.ro
Femeie
24 ani
Mures
cauta Barbat
24 - 58 ani
ShamanLand / Cafenea / Intrebare intrebatoare...Spiritele au shi ele viata lor ?!? Moderat de El3ctro, Fallen_Dragon, Razvan_Asakura, yuki asakura
Autor
Mesaj Pagini: 1
sweet-deea
Membru

Din: insula viselor pierdute
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 20
ei....e o intrebare cam prosteasca... dar tot ma macina gandul asta
voi ce raspuns aveti la aceasta intrebare prosteasca ?!?

intrebare shi ele viata lor ?!? ei....e intrebare cam dar tot macina gandul asta voi raspuns aveti

4.9KB


pus acum 20 ani
   
alexia_florentina
Nou-venit

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 8
pey da cred ca au

_______________________________________


pus acum 20 ani
   
Kagome_warrior_girl
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 35
dap cred k au...adik ar trebui sa aiba viatza lor

_______________________________________
Hapiness lasts as long as you know how to keep it alive

pus acum 20 ani
   
sena
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 48
pai si io cred ca o au dar depinde

intrebare shi ele viata lor ?!? pai cred dar depinde

2.9KB


pus acum 20 ani
   
calypso
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 78
pey normal, dar o viata d spirit , fara nevoile p kre le avem noi:sa manance, sa doarma etc.
nush

intrebare shi ele viata lor ?!? pey normal, dar viata spirit fara nevoile kre avem noi:sa manance,

28.9KB


_______________________________________
Carpe diem!

pus acum 20 ani
   
kurama_kitsuneyoukai
Membru

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 31
pai yo cred ca au si ele o viatadar nush cum e ea poate asa cum zice calypso

pus acum 20 ani
   
bad_kitty
Nou-venit

Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 5
cred ca au un fel de "viata", dar fara nevoile cotidiane (mancare, apa, WC, etc) 

Modificat de bad_kitty (acum 20 ani)


pus acum 20 ani
   
El3ctro
Administrator

Din: Dragon City
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 252
dap sunt de acord cu bad_kitty

_______________________________________
In the name of God impure souls of the living dead shell be banishd into eternal damantation .Amen.....

                                                               ~  El3ctro  ~

If there's anything left of the sarafan in you..You may never again be human.Raziel...Death comes for us all.Raziel.It's just a matter of time....All great movements require a few martyrs...

pus acum 20 ani
   
yuki asakura
Administrator

Din: angel city
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 84
shi yo cred k au

_______________________________________
Angels are perfects
Angels are innocents
Angels are dreams
But the angel near me is REALITY

pus acum 20 ani
   
mydoky
Membru

Din: the land of dead souls
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 38
io cred ca au logik doar ca nu asha coplicata ca a noastra...nu au nevoi shi probleme dastea ca ale oamenilor...

intrebare shi ele viata lor ?!? cred logik doar asha coplicata nevoi shi probleme dastea ale

25.9KB


_______________________________________
if u look a little back then
if u try al ittle to remember
u will see that in that night in september
somehow i knew that u'd come back again

pus acum 19 ani
   
Razvan_Asakura
Administrator

Din: Demon World
Inregistrat: acum 20 ani
Postari: 53
Dap banuiesc  ca da .......acuma dak bantuie pe cineva sau asteapta pe cineva........totusi in final au si ele viatza lor da nu ca a noastra....diferita putin...bine bine cam mult!!

intrebare shi ele viata lor ?!? dap dak bantuie cineva sau asteapta final ele viatza lor bine cam

40.3KB


_______________________________________
Death is coming for you!!!

pus acum 19 ani
   
sprs
Membru

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 55
daca stau putin sa ma gandesc cred ca da

intrebare shi ele viata lor ?!? daca stau putin gandesc cred

64KB


_______________________________________
Odata am avut un vis ca am fost salvat de un digimon,dar acum pot sa cred ca mai voi fi salvat inca o data  de acelasi digimon dar acum mult mai puternic.

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la