ShamanLand
Bine ati venit in lumea shamanilor.Aici toata lumea se antreneaza pentru TurneulShaman.Alegeti-va un spirit si sa pornim!
Lista Forumurilor Pe Tematici
ShamanLand | Reguli | Inregistrare | Login

POZE SHAMANLAND

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Profil sarmaluta2002
Femeie
24 ani
Bucuresti
cauta Barbat
25 - 50 ani
ShamanLand / Antrenamente / ivi_mimi_tia vs cine vrea sa se antreze cu mine? Moderat de El3ctro, Fallen_Dragon, Razvan_Asakura, yuki asakura
Autor
Mesaj Pagini: 1
ivi_mimi_tia
Membru

Inregistrat: acum 19 ani
Postari: 10
va rog vrea sa ma lupt plssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss?

_______________________________________
cand ma-m nascut nu am plans stiiind ca lumea e un loc pasnic si fericit cand am deschis ochi am vazuto pe mama cand primul fulg de zapada mi-a atinsi fata stia ca totyul va fiii minunat dar cand incepuseram sa cresc tot ce speream sa dus chiar si sufletu meu de bucurie odata cu el,tot ce credeam o data cu el dar cel mai ingrazitor a fost atunci cand am vazut animale chinuite de om si sper sa le salvezi de acea creatura numita '"OMU"

pus acum 19 ani
   
WarGreymon
Membru

Din: Digimon World
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 45
ma lupt eu

cine vrea antreze mine? lupt

34.8KB


_______________________________________
Am visat de multeori ca intr-o zii voi putea convorbi cu un digimon care ma va ajuta de fiecare data cand am nevoie de el.!

pus acum 18 ani
   
sprs
Membru

Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 55
lasa-ma pe mine ca sunt mult mai bun

cine vrea antreze mine? lasa-ma mine sunt mult mai bun

64KB


_______________________________________
Odata am avut un vis ca am fost salvat de un digimon,dar acum pot sa cred ca mai voi fi salvat inca o data  de acelasi digimon dar acum mult mai puternic.

pus acum 18 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la